עיצוב בתי מרקחת

הקודם
הבא

אברהם לב, בעלי סטודיו אדם לעיצוב פנים ואדריכלות, הוא בעל ניסיון של יותר מ-20 שנה בעיצוב פנים וניהול פרויקטים תעשייתיים, חנויות ונקודות מכירה שונות. אברהם ביצע מאות פרויקטים גדולים וקטנים, עבור רשתות גדולות וגם עבור חנויות קטנות ודאג לשים את לבו, מקצועיותו, הידע והיצירתיות שלו בכל פרויקט. עיצוב בתי מרקחת בעולם הטכנולוגי והתחרותי שלנו היום הוא אינו דבר פשוט אך אברהם עושה זאת בהצלחה ואהבה רבה.

פרוייקטים ועבודות לדוגמה

על התהליך

1. פגישת הכרות ואפיון צרכים.

2. תכנון ואישור מול משרד הבריאות.

3. עיצוב והמחשות תחת ממדיות מפורטות.

4. תכניות עבודה ושרטוטים לתמחור.

5.ליווי הלקוח מול ספקים.

6. פיקוח על וליווי הביצוע.

עיצוב בתי מרקחת עם סטודיו לב

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים עוסק בתכנון ובניית מבנים קטנים. עיצוב פנים הוא אחד מהתחומים השונים בהם יכול להתמחות הנדסאי אדריכלות. תפקידו הוא לתכנן את המבנה מבפנים ומבחוץ, תוך התחשבות בסביבה החיצונית, רצונות הלקוח ואופי החנות ומוצריה. ההנדסאי נדרש להיות בעל אוריינטציה טכנולוגית גבוהה ביותר בשל השתלבות בחידושים הטכנולוגיים שצמחו בשנים האחרונות.

מדוע חשוב העיצוב לבית המרקחת?

כל אחד מאתנו הולך לבית המרקחת באיזשהו שלב בחיים, בין אם זה עבור עצמנו ובין אם עבור מישהו אחר. ניתן לראות כי בתי המרקחת מוכרים אותם פריטים ולכן אין להם בידול ייחודי בתחום זה. עוד ניתן לראות כי בתי המרקחת מעוצבים פחות או יותר אותו דבר, בצורה משעממת וגמלונית אשר אינה מבליטה אותם על פני המתחרים שלהם. הם מוכרים אותם מוצרים ואפילו פחות או יותר באותם מחירים. 

אז איך בכל זאת נתבלט מעל המתחרים?

באמצעות עיצוב בפנים וחוץ בולטים, חדשניים, המשדרים התקדמות טכנולוגית, יצירתיות וחווית קנייה ייחודית אותה לא תמצאו בשום בית מרקחת אחר.

אברהם לב ומשרדו עיצבו בתי מרקחת רבים ברחבי הארץ, לקוחות המשרד מרוצים מאוד ונהנים מבתי מרקחת מעוצבים, מאורגנים אסטטית ושיווקיים.
מכירות בתי המרקחת ששופצו השתפרו וסל הקניה הממוצע גדל משמעותית.
הרמה העיצובית של כל הפרויקטים בתחום בתי המרקחת שמשרדו של לב עיצב, גבוהה מאוד.

רמות הגימור מוקפדות וכל אחד מבתי המרקחת יוכל לשרת את בעליו לפחות עוד 10 שנים.

בתי מרקחת, כמו כל חנות אחרת, זקוקים גם הם לעיצוב נכון על מנת להשיג את מטרתם : הגדלת המכירות בחנות. עיצוב בתי מרקחת מתייחס לצבעי הקירות והמדפים, אופן סידור המוצרים, מסלול ההליכה, הסדר בו נחשפים אל המוצרים השונים, דלפקי ההמתנה, המוצרים הנמצאים ליד הקופה ועוד אלמנטים רבים אחרים משפיעים על מי שנמצא בבית המרקחת ויעשו את ההבדל בין רכישה של מוצר אחד בודד לשמו הגענו לחנות – לבין רכישה של עוד מספר מוצרים שלא תכננו לקנות.

עיצוב בתי מרקחת – מדוע זה חשוב?

מדוע במקרים מסוימים נקנה דברים ללא תכנון ? מדוע קניה של פחות מ-100 שקלים מסתיימת בקניה בסכום של כמה מאות שקלים ?

מובן שיש חשיבות לאופי הקונה ולכמות הכסף הזמינה לרשותו, אך לרוב הדבר נובע מעיצוב החנות אשר משפיע עלינו באופן תת מודע, הנחות שונות שמושכות אותנו לרכוש יותר ומסלול ההליכה שלנו בחנות – דבר אשר יותר ויותר מעצבים החלו לשים עליו דגש בשנים האחרונות. שליטה נכונה על תנועת הלקוח בחנות והארכת שהותו יגדילו את הסיכוי כי הוא יבצע קניה בהיקף גדול יותר.

כיום הקונים מתוחכמים יותר, מודעים למניפולציות שיווקיות ויודעים כי יש בידם את חופש הבחירה. על מנת לא ליצור התנגדות או תחושה כאילו "נכפה" על הלקוח ללכת במסלול מסוים ניתן לשלב במסלול אלמנטים שונים כמו :

  • פירמידת מבצעים
  • עמדת טעימות
  • תצוגה של מוצר חדש
  • תחנות עניין המעוררות התעניינות וסקרנות

עולים על המסלול הנכון עם סטודיו אבי לב

את מסלול התנועה, כמו גם את הצבעים, הטקסטורות וחלוקת החלל יש לתכנן בהתאם לאופי החנות, מטרתה והמיתוג הרצוי. את כל הדברים הללו נוכל להגדיר כבר בתחילת התהליך, כאשר לאחר הבנת צרכי הלקוח נגדיר את התקציב הדרוש, נכין כתב כמויות עבור מכרז הקבלנים ונעביר להם שרטוטים מדויקים של השינויים הדרושים. סטודיו אבי לב מבטיח כי בתום התהליך תהיו מרוצים ומאושרים כמו אלפי לקוחות אחרים אשר השתמשו בשירותינו. 

בואו ליהנות מ-20 שנות ניסיון ועלו על המסלול הנכון עם סטודיו אבי לב.